Skorzystaj jeszcze dziś z oferty VKL.pl

Ubezpieczenie wypadkowe jest jednym z najczęściej wybieranych ubezpieczeń w każdej firmie, gdyż zapewnia bezpieczeństwo finansowe zarówno właścicielowi danego przedsiębiorstwa, jak i osobom, które uległy nieszczęśliwemu wypadkowi. Wysokość składek w stosunku do stopnia zabezpieczenia jest bardzo niska, tym samym nie warto na niej oszczędzać. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące tej kwestii – koniecznie się do nas odezwij. Nasi asystenci z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości na temat ubezpieczeń każdego rodzaju i wyszukają takie, które sprawdzi się konkretnie w Twoim przypadku. Zapewniamy indywidualną obsługę i możliwość personalizacji wszystkich ubezpieczeń, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich Polaków mieszkających w Niemczech. Jesteś pod właściwą opieką.

Ochrona przed nieszczęśliwymi wypadkami

Polisy ubezpieczeniowe należą do jednych z najpopularniejszych produktów finansowych na świecie. Występują w wielu formach, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie. Jednak poszczególne kraje mają swoje zasady, których należy przestrzegać. Dlatego jeśli jesteś Polakiem mieszkającym, pracującym lub prowadzącym firmę w Niemczech, powinieneś skorzystać z niemieckich ubezpieczeń. Ponieważ jednak jest ich tak wiele, wybór może być utrudniony, dlatego nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniej polisy. W przypadku przedsiębiorców jednym z ważniejszych jest ubezpieczenie wypadkowe dla firm, które zabezpieczy przed tragicznymi zdarzeniami losowymi. Takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas, dlatego warto chronić siebie i swoich pracowników.

Niemieckie zasady dotyczące ubezpieczenia wypadkowego dla firm

W Niemczech osoby prowadzące własną działalność wedle przepisów nie podlegają pod ustawowe ubezpieczenie wypadkowe dla firm. Jednak zawsze korzystną i rozsądną decyzją będzie zawarcie prywatnej polisy, która obejmuje przede wszystkim wszelkiego rodzaju wypadki, które zdarzyły się poza miejscem pracy. Ponadto gwarantuje ochronę ubezpieczeniową przed skutkami wypadków, takich jak niepełnosprawność, hospitalizacja czy nawet śmierć. 

Stopień inwalidztwa jest określany wedle odpowiednich tabel, w których podane są procentowe odszkodowania liczone od sumy ubezpieczenia. Suma za polisę jest zawsze ustalana indywidualnie, lecz przyjęło się, że powinna być minimum pięciokrotnością rocznego dochodu. W naszej firmie znajdziesz najkorzystniejsze oferty dotyczące ubezpieczenia wypadkowego dla firm. Zapewniamy pełną obsługę w języku polskim od momentu złożenia wniosku, aż do otrzymania polisy, dzięki czemu wszystko będzie dla Ciebie jasne i zrozumiałe. Z nami oszczędzisz swój czas i pieniądze, a ponadto podejmiesz najlepszą decyzję z możliwych. Już dziś zaufaj specjalistom z firmy VKL.pl i daj się poprowadzić przez cały proces. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.