Jak wygląda ubezpieczenie OC samochodu flotowego

Każda firma ubezpieczeniowa ma zupełnie inną definicję floty. Wedle jednej ubezpieczalni flotą będzie już 5 samochodów, a dla innej dopiero 20 lub nawet 30 pojazdów – zależnie od formy prowadzenia działalności czy jej rodzaju. To pierwszorzędny czynnik, który ma fundamentalny wpływ na wybór konkretnej firmy ubezpieczeniowej. Ogromną zaletą ubezpieczenia flotowego jest między innymi fakt, iż każdy pojazd jest rozliczany łącznie, razem z innymi, dlatego nie ma obaw o wystąpienie ryzyka pominięcia któregokolwiek samochodu podczas przedłużania lub opłacania polisy. W dodatku przedsiębiorcy otrzymują wówczas preferencyjne warunki i mogą otrzymać dodatkową opiekę ubezpieczyciela. W VKL.pl otrzymasz najlepsze rozwiązania dla Twojego auta firmowego. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i odezwij się do naszych asystentów jeszcze dziś – z chęcią udzielimy wszelkich informacji i dalszych szczegółów.

Ubezpieczenie OC samochodu dla firm to podstawa

Samochody firmowe są bardzo mocno eksploatowane, dlatego koszt ich utrzymania jest znacznie wyższy niż pojazdów użytkowanych wyłącznie w celach prywatnych. Każdy właściciel przedsiębiorstwa z pewnością zdaje sobie z tego sprawę. Przeznaczony na flotę firmową budżet powinien pokrywać bieżące wydatki na paliwo, naprawy, a także na ewentualne raty leasingowe i co najważniejsze, na ubezpieczenie OC. Właśnie ten rodzaj polisy należy do najważniejszych w przypadku każdego rodzaju pojazdów. 

Jest wymagany przez prawo i proponowany przez wszystkie ubezpieczalnie. Jednak poszczególne oferty mogą się zupełnie od siebie różnić, przez co trudno podjąć ostateczną decyzję. Właśnie z tego względu warto nam zaufać. Nasi specjaliści i doradcy ubezpieczeniowi chętnie znajdą najlepsze ubezpieczenie OC samochodu dla Twojego przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania. Podczas selekcji zwracamy uwagę na detale, by ostatecznie przedstawić Ci najkorzystniejszą ofertę dostępną na terenie Niemiec.

Zaufaj specjalistom z firmy VKL.pl

Nasze usługi są dedykowanie Polakom mieszkającym i pracującycym w Niemczech. Oferta dotyczy również właścicieli firm, którzy poszukują najlepszego ubezpieczenia OC samochodu w korzystnej cenie. Już niewielka składka wystarczy, aby Twoja zmotoryzowana flota była odpowiednio zabezpieczona i funkcjonowała zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ruchu drogowego. Warto pamiętać, że brak ubezpieczenia OC wiąże się z ogromnymi karami i sankcjami, które mogą przynieść wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Powierzając samochody firmowe swoim pracownikom, zadbaj o wszystkie kwestie, dzięki którym będą mogli oni bezpiecznie poruszać się po drodze. Nasza firma chętnie w tym pomoże, a wszelkie formalności są dopełniane w języku polskim, dzięki czemu wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe.