Ubezpieczenia dla osób prywatnych

Jestem osobą prywatną

Ubezpieczenia w Niemczech starannie dopasowane do Twoich potrzeb, wyselekcjonowane spośród najlepszych ofert.

Przejdź do oferty

Ubezpieczenia dla osób prywatnych

Jestem firmą

Ubezpieczenia dla Twojej firmy w Niemczech starannie dopasowane do obecnej sytuacji oraz przyszłości. Rozwiazania wyselekcjonowane spośród najlepszych ofert.

Przejdź do oferty

Ubezpieczenie – konieczność czy zachcianka?

Wiele osób wychodzi z założenia, że ubezpieczenie to tylko zbędny luksus, coś w rodzaju zachcianki. To jednak duży błąd. Pomimo że ubezpieczenie nie zawsze jest obowiązkowe, to zdecydowanie warto z niego skorzystać. Oczywiście pod warunkiem, że dokonamy właściwego wyboru. Często jednak umowy i warunki opisane są prawniczym żargonem, przez co wiele osób nie potrafi ich rozszyfrować. W efekcie wykupujemy ubezpieczenia bez świadomości tego, za co tak naprawdę płacimy. Zatem skorzystanie z indywidualnie dopasowanego ubezpieczenia będzie zawsze doskonałą inwestycją.

Ubezpieczenie w Niemczech – chroń to, co jest dla Ciebie najważniejsze

Niemcy to kraj leżący blisko Polski, przez co kusi rodaków do wyjazdu, najczęściej w celach zarobkowych. Państwo to w ostatnim czasie stało się bardzo popularne jako kierunek emigracji głównie ze względu na świetnie rozwinięty rynek pracy, zbliżoną kulturę, a także duży potencjał gospodarczy. Jednak przed każdą osobą planującą pracę poza granicami kraju pojawia się wiele wyzwań i obowiązków, które należy dopełnić. Większość z nich wymagana jest ze względu na nasze bezpieczeństwo.

Pierwszym wyzwaniem dla Polaków mieszkających w Niemczech lub planujących emigrację jest ubezpieczenie. Wiele osób jest zdezorientowanych w tym temacie, dlatego też z myślą o naszych rodakach przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Specjaliści z naszej firmy oferują kompleksową pomoc polskojęzycznych specjalistów. Możesz zadać pytanie, a my jesteśmy po to, aby na nie odpowiedzieć. Dzięki nam będziesz mógł chronić wszystko to, co dla Ciebie najważniejsze i tym samym zabezpieczysz się na wypadek zdarzeń, które mogą pozbawić Cię oszczędności, pracy, samochodu, a nawet dachu nad głową.

Co warto ubezpieczyć – ubezpieczenia prywatne i firmowe

Nasza firma oferuje zarówno ubezpieczenia prywatne, jak i firmowe. W przypadku prywatnych ubezpieczeń możesz skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego, opiekuńczego, podróży (wakacji), komunikacyjnego/wypadkowego (samochodu i motocykla) oraz ADAC i OC indywidualnego. Warto skorzystać ze wszystkich wymienionych wariantów, które dotyczą naszego życia prywatnego.
W przypadku klientów firmowych oferujemy ubezpieczenie nieruchomości, wypadkowe, zdrowotne, opiekuńcze, ADAC oraz OC firmy i samochodu. Warto skorzystać także z polisy ubezpieczeniowej ochrony prawnej w zakresie dochodzenia wierzytelności (windykacja). Niekorzystanie z ubezpieczeń w przypadku przedsiębiorstw może nieść za sobą tragiczne skutki w postaci pogorszenia kondycji firmy, a w skrajnych sytuacjach może doprowadzić nawet do upadłości finansowej.

Czym grozi brak ubezpieczenia?

Zdecydowanie się na ubezpieczenie u zaufanej firmy nie ma wad. Każda osoba, która dzięki środkom pozyskanym z polisy ubezpieczeniowej przetrwała ciężkie chwile, takie jak wypadek samochodowy, kradzież mienia czy zalanie mieszkania, z pewnością to potwierdzi. Takie samo zdanie mają również osoby, które do tej pory nie korzystały z ubezpieczeń, przez co niestety po nieszczęśliwym zdarzeniu utraciły środki utrzymania. Teraz doskonale zdają sobie sprawę, że taka decyzja mogła uratować ich zdrowie, mienie czy standard życia.
Brak ubezpieczenia niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Ryzyko w tym przypadku zawsze jest nieopłacalne. Nawet jeśli za wszelką cenę staramy się uniknąć nieszczęśliwych zdarzeń, to i tak może się okazać, że to nie wystarczy. Wystarczy chwila, jeden moment, który będzie przyczyną tragicznych zdarzeń. Nasze życie to pasmo ryzyk. Można jednak zminimalizować ich konsekwencje finansowe i tym samym utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie, gdy tylko zdecydujemy się na ubezpieczenie, które warto doliczyć do stałych kosztów utrzymania, takich jak czynsz, opłaty za gaz, prąd, produkty spożywcze, kredyty i inne zobowiązania.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Ofertę naszej firmy wyróżnia przede wszystkim jej kompleksowość. Przygotowana strona internetowa zawiera najważniejsze informacje dotyczące ubezpieczeń na niemieckim rynku. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje zapytanie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i zaoferować najlepsze ubezpieczenia w Niemczech. Pamiętaj, że są to bardzo skomplikowane, ale niezwykle potrzebne produkty finansowe, dlatego warto zaufać naszym doradcom ubezpieczeniowym, którzy specjalizują się w ubezpieczeniach dla Polaków w Niemczech i dysponują szeroką wiedzą w tym zakresie. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie pomogą dokonać optymalnego wyboru, który spełni Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, nie będziesz płacił za coś, czego nie potrzebujesz. Dopasujemy ubezpieczenia do Ciebie, a nie na odwrót. Co ważne, gdy tylko będziesz tego potrzebował, możesz skontaktować się z naszym doradcą. Już dziś przekonaj się o najwyższym poziomie naszych usług ubezpieczeniowych i to w Twoim języku ojczystym i pamiętaj, że dla nas Ty i Twoja przyszłość to priorytet.