Poznaj zalety pomocy drogowej dla firm

Ubezpieczenie drogowe jest rozwiązaniem, które zapewnia pełen komfort użytkowania auta. W zakres podstawowej ochrony wchodzą między innymi takie ułatwienia dla ubezpieczonych jak pomoc podczas awarii na terenie Niemiec, holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu, a także infolinia wypadkowa (24-godzinna), czy porady z zakresu motoryzacji. Rozszerzony wariant zapewnia ponadto pomoc podczas awarii i holowanie na terenie całej Europy, a także ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej czy pomoc wypadkową. Ubezpieczyciel zadba także o transport powrotny z całego świata w wyniku choroby, a także transport powrotny samochodu na terenie Europy. Ubezpieczenie drogowe dla firm jest niezwykle popularne wśród wszystkich przedsiębiorców, gdyż ma bardzo niską cenę, a zarazem jest niezwykle pomocne w typowym użytkowaniu samochodu firmowego.

VKL - polskojęzyczna pomoc i wsparcie doświadczonych doradców

Nasza firma VKL.pl od lat specjalizuje się w oferowaniu korzystnych polis ubezpieczeniowych. Ogromne doświadczenie i rozeznanie na niemieckim rynku pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. W przypadku firm oferujemy między innymi pomoc drogową, które może w wielu przypadkach okazać się niezbędne i bardzo przydatne. W końcu poruszanie się po drogach i korzystanie z samochodów firmowych zawsze niesie za sobą pewnego rodzaju ryzyko. 

W Niemczech ubezpieczenie drogowe polega na stałej opłacie abonamentu, dzięki czemu możemy liczyć na szeroki zakres pomocy. Polisa ta sprawdzi się w przypadku awarii i wypadku na terenie Niemiec, a także gdy wystąpi potrzeba odholowania samochodu, co często wiąże się z wysokimi kosztami, które mogą znacznie obciążyć firmowy budżet. Opłacanie abonamentu rozwiązuje wszelkie problemy i zapewnia również techniczne wsparcie, a także turystyczne porady ekspertów czy 24-godzinną infolinię wypadkową.

Ubezpieczenie drogowe dla firm – niezbędne dla kierowców

Podczas prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech ciąży na właścicielu ogromna odpowiedzialność, zarówno za podpisane umowy, kontrakty czy transakcje. Ponadto jako przedsiębiorca powinieneś zadbać również o dobro i komfort swoich pracowników, niezależnie od wykonywanych przez nich obowiązków czy miejsca, w którym się znajdują. Pomoc drogowa dla firm to doskonałe rozwiązanie, które zabezpieczy Twoich pracowników na wypadek nieszczęśliwych wypadków na drodze, a także zminimalizuje poziom stresu wynikającego np. z nagłej awarii czy drobnej kolizji. Do podpisania umowy wystarczy miejsce zamieszkania na terenie Niemiec, a także skontaktowanie się z naszymi doradcami, którzy zaproponują konkretną ofertę, która będzie zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań.