Kredyt dla osób indywidualnych

Jestem osobą prywatną

Kredyt w Niemczech - starannie wyselekcjonowane oferty, dopasowane do Twojej sytuacji finansowej.

Przejdź do oferty

Kredyt dla firm

Jestem firmą

Kredyt dla firmy w Niemczech - starannie wyselekcjonowane oferty, dopasowane do Twojej branży i sytuacji finansowej Twojej firmy.

Przejdź do oferty

Jakie kredyty znajdziesz w VKL.pl

Przedstawiamy propozycje wielu różnych kredytów, głównie dla Polaków mieszkających w Niemczech. Oferujemy między innymi wyszukanie kredytów gotówkowych, które cieszą się największą popularnością, gdyż można je wykorzystać dosłownie na każdy cel – bez informowania o nim pożyczkodawcy. Kolejnym, równie popularnym produktem finansowym, jest także kredyt hipoteczny, który umożliwia zakup domu, mieszkania lub działki, często bez żadnego wkładu własnego. Kredyt samochodowy z kolei jest przeznaczony wyłącznie na zakup własnego auta (używanego lub nowego) i jest bardzo popularny wśród osób prywatnych i firm. Ciekawym rozwiązaniem są także kredyty konsolidacyjne, które służą do połączenia kilku rat w jedną większą, a także kredyty przeznaczone dla firm. Ich największą zaletą jest to, że pozwalają na swobodny rozwój firmy lub wyjście z chwilowych tarapatów finansowych.

Kredyty dla Polaków mieszkających i pracujących w Niemczech

Niemcy, zaraz po Wielkiej Brytanii, są jednym z najchętniej wybieranych krajów przez polskich emigrantów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż często warunki życia na obczyźnie są znacznie lepsze niż w Polsce. Jednak każdy z nas może prędzej czy później potrzebować zastrzyku dodatkowych środków finansowych, co dla wielu Polaków mieszkających w Niemczech może być utrudnione ze względu na skomplikowane umowy czy barierę językową. Jednak wszystko jest możliwe. Wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy. Fachowi i doświadczeni doradcy chętnie przeprowadzą Cię przez cały proces podpisania umowy kredytowej, a także zaoferują najkorzystniejsze rozwiązania, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Kredyt na dowolny cel oparty na korzystnych warunkach

Nasza firma została założona z myślą o Polakach mieszkających i pracujących w Niemczech. Od lat spełniamy oczekiwania klientów poszukujących najlepszych kredytów w niemieckich bankach, które oparte będą na korzystnych i elastycznych warunkach. Aby uzyskać dodatkowe środki, wystarczy mieć stałe zameldowanie na terenie Niemiec, być zatrudnionym lub prowadzić własną działalność, być pełnoletnim, mieć pozytywną historię kredytową w tzw. SCHUF, czyli w niemieckim biurze informacji kredytowej, a także mieć stały dochód miesięczny i konto osobiste w niemieckim banku. Duże znaczenie przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt ma staż pracy, forma zatrudnienia oraz zdolność kredytowa. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższą jakość obsługi. Kontakt z nami jest możliwy w języku polskim, dzięki czemu możesz zapomnieć o barierze językowej. Nasi doradcy pomogą dopełnić wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy kredytowej, której warunki będą z pewnością dla Ciebie przejrzyste i w pełni zrozumiałe.