Kredyt konsolidacyjny – dla komfortu, dla bezpieczeństwa, dla Ciebie

Istotą kredytu konsolidacyjnego jest połączenie kilku lub kilkunastu kredytów w jedną całość, dzięki czemu osoba jest zmuszona do spłaty wyłącznie jednego kredytu – konsolidacyjnego. Bank po sfinalizowaniu takiego kredytu dokonuje spłaty pozostałych pożyczek, a wnioskowaną kwotę rozkłada na wiele niskich rat. Oznacza to, iż można znacznie zmniejszyć obciążenie finansowe wynikające np. z kilku pożyczek i przedłużyć ich spłatę o kilka kolejnych lat. Dla większości ludzi przytłoczonych wieloma dużymi kredytami jest to znakomite rozwiązanie, które nie ma sobie równych. W naszej firmie VKL.pl oferujemy najlepsze kredyty konsolidacyjne pochodzące od godnych zaufania niemieckich banków. Wśród propozycji znajdziesz wyłącznie takie, które możemy polecić z czystym sumieniem. 

Dlaczego czasami warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego

Zaciągnięcie w banku kredytu konsolidacyjnego jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych czynności na rynku finansowym, gdy masz problem ze spłatą bieżących zobowiązań. Niestety są to bardzo częste sytuacje i spotkają wiele tysięcy ludzi na całym świecie, nie tylko w Niemczech. Głównej przyczyny kłopotów konsumentów związanych ze spłatą kredytów można dopatrywać się w bankach, które jeszcze do niedawna podchodziły do kwestii ich udzielania zbyt lekką ręką. Skutkiem takich działań banków nastawionych głównie na generowanie zysku jest ogromna liczba ludzi zadłużonych wieloma kredytami, z czego każdy miał inny cel. Teraz instytucje finansowe nauczone błędami przeszłości bardzo dokładnie badają przeszłość i historię kredytową wnioskujących, sprawdzając także ryzyko utraty dochodu w przyszłości.

Kredyt konsolidacyjny może połączyć niezliczoną ilość różnych kredytów w jedną całość. Co to daje osobie zadłużonej? Bardzo wiele. Główną zaletą tego produktu finansowego jest możliwość przedłużenia wszystkich zobowiązań nawet wielokrotnie, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku, gdy zainteresowany zdecydował się wziąć pożyczkę na bardzo wysoką kwotę, którą miał w planie spłacić np. w ciągu roku lub dwóch. W międzyczasie utracona praca czy nagłe obniżenie zarobków sprawiło, że stało się to niemożliwe. Kredyt konsolidacyjny umożliwia przedłużenie okresu kredytowania nawet do 10 lat (zależnie od konkretnego banku), oczywiście z nieco wyższym oprocentowaniem, lecz także ze znacznie niższą ratą (nawet kilkukrotnie).

VKL.pl – znajdziemy odpowiedni kredyt konsolidacyjny specjalnie dla Ciebie!

W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści z branży finansowo-ubezpieczeniowej, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy i poznali specyfikę tych rynków od środka. Wszyscy są w pełni przygotowani do udzielania porad związanych z finansami i chętnie wyszukują odpowiednią ofertę na rynku. Zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś, z chęcią przygotujemy wycenę i zaproponujemy rozwiązania skrojone na miarę.