Na co wziąć kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest w większości przypadków traktowany jako szybki zastrzyk gotówki, który umożliwia np. zażegnanie niektórych problemów finansowych. Nagłe sytuacje takie jak choroba, usterka samochodu, modernizacja domu czy remont mieszkania potrafią obciążyć nawet najzamożniejsze gospodarstwa domowe. Inni z kolei traktują kredyt konsumencki jako możliwość spełnienia swoich marzeń. Dla jednych osób może to być zakup komputera, dla innych wycieczka do odległych krajów, a jeszcze dla innych ufundowanie dziecku najlepszych studiów w mieście. W VKL.pl znajdziesz najlepsze propozycje kredytów gotówkowych, które z pewnością uzupełnią Twój domowy budżet. Zapewniamy spersonalizowane oferty pochodzące z najlepszych niemieckich banków.

Kto może ubiegać się o kredyt w Niemczech

Banki w Niemczech, podobnie jak w innych krajach, ustalają szereg wymagań, które należy spełnić, aby starać się o uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Przede wszystkim Polacy planujący wzięcie kredytu w jednym z krajów niemieckich muszą mieć miejsce zamieszkania na terenie Bundesrepubliki, czyli tak zwany meldunek niemiecki. W innym przypadku trudno będzie starać się o uzyskanie pożyczki. Dodatkowo należy mieć stałe źródło dochodów w Niemczech. 

Miesięczna pensja jest jednym z najważniejszych wymagań stawianych kredytobiorcom przez niemieckie banki i nie ma w tym nic dziwnego. To właśnie od zatrudnienia i wynagrodzenia zależy czy będziemy w stanie spłacać pożyczone pieniądze. Przed złożeniem wniosku warto również upewnić się o statusie w systemie SCHUFA, czyli niemieckiego odpowiednika polskiego Krajowego Rejestru Dłużników. Istotnym wymaganiem jest również ukończenie 18 lat. Jednak pomimo wielu wytycznych nie warto się zrażać. Nasi doradcy chętnie znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Jak funkcjonuje firma VKL.pl

Firma VKL.pl powstała z myślą o Polakach mieszkających i pracujących w Niemczech, którzy planują otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki. Co ważne, czasy, w których banki niemieckie miały szeroko zaostrzone warunki udzielania kredytów dla obcokrajowców już dawno odeszły w zapomnienie. Aktualnie pozostają tylko podstawowe warunki do spełnienia, gdyż Polacy pod tym względem są traktowani dokładnie tak samo na obczyźnie, co rodowici Niemcy. To bardzo dobra informacja, która daje wiele możliwości. Nasi specjaliści chętnie pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności oraz uzyskaniu interesującej oferty. Już dziś znajdziemy dla Ciebie możliwość wzięcia pożyczki na dowolny cel. Wśród najczęściej wybieranych opcji znajduje się kredyt gotówkowy, hipoteczny, samochodowy, konsolidacyjny, a także karty kredytowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Świadczymy polskojęzyczną pomoc i pełne wsparcie.