Jakie zalety ma kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie, które ma setki tysięcy zwolenników wśród dużych, małych i średnich przedsiębiorców. Jego największą zaletą jest fakt, iż umożliwia dokonanie nowych inwestycji czy jednocześnie utrzymanie firmy w razie niespodziewanych wydatków. Kredyty gotówkowe są również stosunkowo łatwe do uzyskania i charakteryzują się niskim oprocentowaniem. W naszej firmie dysponujemy bogatą ofertą najlepszych pożyczkodawców w Niemczech, którzy zapewniają bezpieczną i szybką decyzję czy pełną pomoc na każdym etapie podpisywania umowy. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania i z pewnością rozwieją wszystkie zawiłości. 

Na jaki cel przeznaczyć kredyt gotówkowy

Każda firma powinna dbać o swój rozwój, do czego niestety w większości przypadków trzeba dużej ilości gotówki. Zakup nowego sprzętu służącego do zrealizowania dużych zleceń czy możliwość opłacenia najlepszych specjalistów w branży przez kilka miesięcy to tylko niektóre z wielu potrzeb kredytobiorców biznesowych. Środki pochodzące z firmowej pożyczki warto traktować jako możliwość dalszego rozwoju i przeznaczyć je na rozwinięcie swojej marki w sposób, który bez nich nie byłby możliwy. Co ciekawe, faktu wzięcia kredytu nie można się wstydzić. Każda firma – zarówno najmniejsza, jak i większa traktuje kredyty jako podstawowe i często jedyne źródło inwestycyjne. Zaletą tego rozwiązania jest bowiem fakt, iż przedsiębiorstwo nie musi wówczas angażować swoich środków, tylko jej niewielką część spłacać co miesiąc w postaci dogodnych rat.

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

Karta kredytowa to znakomity produkt finansowy w rękach odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Jest to forma zabezpieczenia przed niespodziewanymi wydatkami, np. awariami, a także sposób na szybki zakup nowego czy używanego urządzenia w okazyjnej cenie, bez angażowania dużych środków finansowych. Minusem są jednak znacznie niższe kwoty niż przy kredycie gotówkowym, jak również wyższe opłaty, jeśli kredytu nie spłaci się w ciągu okresu bez odsetek. Kredyt gotówkowy ma zupełnie inny cel i inną wysokość – może wynosić nawet wiele milionów euro, podczas gdy limit na karcie kredytowej wynosi przeważnie do kilkuset tysięcy euro.

Skorzystaj z oferty VKL.pl

W naszej firmie VKL.pl pracują najlepsi specjaliści w branży ubezpieczeniowej i finansowej, którzy z chęcią pomogą w każdej kwestii dotyczącej kredytów, ubezpieczeń i innych produktów z kategorii finansowej i nie tylko. Wyszukamy dla Ciebie najlepszą propozycję dotyczącą między innymi kredytów gotówkowych w Niemczech. Zadzwoń do nas lub napisz jeszcze dziś, z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania.